Ürün Gurubu

Toptan Satışlar

05-04-2017

Kurumsal

Kurumsal
Ticaretin beşiği olan Anadolu topraklarının tarihine yakışır bir marka olmak üzere yola çıktık.
İşte ülkemizin yerli markası AYKANAT MARKET;
Müşterimizin rahat, ferah, modern mağazalarımızda; aradıkları bütün ürünleri satın almaları ve hizmet kalitesini bulmaları, alışverişlerini, kahve tadında bir keyfe dönüştürmeleri en büyük hedefimizdir.
Biz müşterilerimiz; 10.000'i aşan zengin ürün çeşidimizle Hep Kaliteli Ürünleri Hep Ucuz fiyatlarla sunuyoruz. Mağazalarımızda daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hep daha iyiyi amaçlıyoruz.
Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri olarak çalışanlarımızla motivasyon toplantılarımızda kurumsal hizmet çalışması yaparken sektörle ilgili gelişmeleri değerlendirebiliyor ve Aykanat Market ailesi olarak bir araya gelmenin mutluluğunu paylaşıyoruz.
Mağazalarımızdaki hizmet anlayışımızı, personel kalitemizi, ürün yelpazemizi ve fiyat stratejimizi yapılandırırken sizin gözünüzle bakıyor, binlerce müşterimizin nabzını tutarak ; istek ve dileklerini can kulağı ile dinliyoruz. Hizmet anlayışımızı değişen ve gelişen şartlara göre her alanda yeniliyoruz.
Zirveye giden yol inişli çıkışlı ve hatta virajlıdır.  Ama her viraj zirve kadar önemlidir. Çünkü kalite ayrıntıda gizlidir. Mağazalarımızda aradığınız her şeyi en uygun şartlarda bulabilmeniz için en ince detaylarla titizlikle ilgileniyoruz.
Değişim bir başlangıçtı… Değiştirdiklerimizin devamlılığı ise bitmeyen arzumuz… Aykanat Market ailesi olarak, adım attığımız her yöre için, hizmet normlarını, bambaşka bir yüzle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Başarıyı tetikleyen her faaliyette Aykanat Market imzası, Aykanat Market dünyası yer alacak. Tüm kuşakların modern alışveriş rüyasında, biz bir gerçeği temsil ediyoruz. Bu koşulla çalışmaya ve koşmaya devam ediyoruz. Aykanat Market Hep ucuz Hep kaliteli...